Gezente.com

Gezente ile Geziyoruz: Dubrovnik

Dubrovnik'te bir Müzisyen
← → Önceki ve sonraki yazılar için okları kullanın

Gezi yazılarıma video eklemeye karar verdim. Bugün ilk olarak Dubrovnik’te dolaşırken eski fotoğraf makinem ile kaydettiğim videoların bir kaçını bir araya getirdim. Elimdeki görüntülerde kalabalık tur grubu da olduğundan, çoğunu elemek zorunda kalsam da bir kaçını bir araya getirip ilk videoyu hazırladım. Görüntü kalitesi şimdilik pek iyi değil ama ileride daha iyilerini çekmeyi düşünüyorum. Yanda ki fotoğrafta Dubrovnik Old Town’a girdiğimizde gördüğüm müzisyeni çekmiştim oradaki havayı yansıttığını düşündüğümden buraya da ekledim..

Dubrovnik'te bir Müzisyen

Dubrovnik’te bir Müzisyen

 Video da Dubrovnik sokaklarında dolaşırken kaydedildi. Genellikle tur ile geziyorsak rehberin anlatımlarını unutmamak için video çekerim o nedenle kayıtlarda bol bol rehber ve tur ekibi de çıkar. Ama videolarda bunları yayınlamak istemediğimden elimde kalan seçenekler de azalmıştı. Sanırım bir kamera alacağım, ilerleyen dönemlerde daha kaliteli çekimler yapabilmek için… Şimdilik keyifli seyirler..

← → Önceki ve sonraki yazılar için okları kullanın

Yazıyı paylaşın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + sixteen =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>